کمينه  
يکشنبه, آذر 24, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
تشکیل ستاد خرید تضمینی گندم شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

 تشکیل ستاد خرید تضمینی گندم شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5

با تشکیل ستاد خرید گندم در شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 تمهیدات ویژه ورود به فصل خرید تضمینی گندم اندیشیده و اتخاذ شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 ، حسن پور مدیر عامل این شرکت با بیان اینکه خرید گندم از نیمه دوم اردیبهشت ماه سال جاری در سطح منطقه آغاز خواهد شد افزود : ستاد خرید گندم این شرکت متشکل از معاونین و مدیران ستادی تشکیل و ساز و کارهای اجرائی در خدمات رسانی هر چه بهتر به کشاورزان و گندمکاران در خرید و ذخیره سازی دسترنج ایشان اندیشیده شده است .

وی افزود : نرخ خرید تضمینی گندم در سال جاری با احتساب 4 درصد افت مفید و 2 درصد افت غیر مفید 10500 ریال خواهد بود که این قیمت برای گندم دروم با احتساب همان میزان افت مفید و غیر مفید 10800 ریال می باشد.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه5 از آمادگی کامل 16 مرکز خرید دولتی و خصوصی ، 27 کارخانه آرد برای خرید دسترنج کشاورزان سطح استان خبر داد و افزود : علاوه بر این 25 مرکز تعاون روستایی مستقر در شهرستانها نیز جهت ورود به این عرصه اعلام آمادگی نموده اند .

حسن پور در خصوص سطح زیر کشت، تولید و پیش بینی میزان خرید گندم نیز در سال جاری گفت : بنا بر اعلام سازمان جهاد کشاورزی استان سطح زیر کشت آبی گندم210 هزار هکتار و دیم 120 هزار هکتار بوده است که از این میزان سطح زیر کشت پیش بینی 480 هزار تن تولید و 300 هزار تن خرید به صورت تضمینی شده است .

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 برگزاری دوره های آموزشی جهت نیروهای متخصص کنترل کیفی ، بازرسی و تجهیز کلیه مراکز ذخیره سازی گندم ، سیلوها و به روز رسانی و آماده نمودن کلیه لوازم سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با این امر را از تمهیدات ویژه برای قبل از ورود به فصل خرید تضمینی گندم در استان دانست.

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس