کمينه  
جمعه, آذر 15, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
آموزش افزون بر 6600 نانوا در استان خراسان رضوی  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

 آموزش افزون بر 6600 نانوا در استان خراسان رضوی

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 از آموزش مهارت نانوایی به بیش از 6600 نفر از متصدیان و کارگران نانوایی استان خراسان رضوی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 ایرج حسن پور مدیر عامل این شرکت گفت : بیش از 6600 نفر از متصدیان و کارگران نانوایی های استان خراسان با حضور در دوره های آموزش مهارت نانوایی که از از 89 آغاز و تا پایان سال گذشته ادامه داشته است شرکت نموده و مهارتهای لازم در این خصوص را کسب نموده اند.

وی با اشاره به این موضوع که دوره های آموزشی با همکاری و ایجاد تعامل با سازمان فنی و حرفه ای استان صورت پذیرفته است اضافه کرد: با توجه به رسالت این شرکت در سیاستگذاری در راستای افزایش کیفیت نان و نیز با تکیه به تاثیر بسزای آموزش در فرایند تولید و ارتقای این مهم و به دنبال هماهنگی و همکاری نهادهای مرتبط این دوره های آموزشی برگزار و مهارتهای لازم در خصوص افزایش کیفیت نان به متقاضیان ارائه شد .

حسن پور از استقبال چشم گیر نانوایان مشهدی طی سال گذشته از این دوره های آموزشی خبر داد و افزود: در سال 92 شهرستاهای مشهد با 472 نفر دوره ، نیشابور با 209 نفر دوره و تربت جام با 174 نفر دوره به ترتیب بیشترین اقبال را نسبت به این دوره های آموزشی در مقایسه با سایر شهرستانهای استان داشته اند.

 

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 در خصوص تعداد نانوایان آموزش دیده مشهدی نیز گفت : از ابتدای آغاز طرح بیش از 930 نفر با گذراندن افزون بر 25 هزار 582 نفر ساعت آموزش در مشهد مقدس با این دوره های آموزشی همرا بوده اند که امیدواریم با همکاری و هماهنگی سایر نهادهای وابسته این روند آموزش مهارت نانوایی کماکان ادامه داشته باشد.

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس