کمينه  
يکشنبه, آذر 24, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
تمهیدات ویژه تامین نان نوروزی زائرین حضرت رضا (ع)  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

تمهیدات ویژه تامین نان نوروزی زائرین حضرت رضا (ع)

بیش از 50 نانوائی مستقر در رینگ اطراف حرم مطهر رضوی در ایام نوروز به صورت شبانه روزی خدمت رسانی خواهند نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5" ایرج حسن پور مدیر عامل این شرکت گفت: با همت نهادهای مرتبط با امر آرد و نان در استان تمهیدات ویژه تامین نان زائرین در ایام نوروز اندیشیده شده است که انتخاب 50 واحد نانوائی با تزریق و اختصاص آرد فوق العاده و نیز خدمت رسانی ایشان طی 24 ساعت شبانه روز از مهمترین این اقدامات می باشد.

وی افزود : اختصاص 5 فروشگاه فروش نان بسته بندی و نیز جانمایی تابلوهای راهنما در ورودی خیابانهای منتهی به حرم رضوی با محتوای آدرس، فاصله مکانی و نیز مشخصات نوع پخت نانوایی ها از دیگر اقدامات خدمت رسانی به زائرین در تامین نان ایشان خواهد بود.

حسن پور هماهنگی و تمهید راه کارهای متناسب جهت سهولت حمل گندم و آرد به کارخانجات و واحدهای نانوایی اطراف حرم با توجه به محدودیتهای ترافیکی ایام نوروز از دیگر مباحثی است که در خصوص آن چاره اندیشی شده است.

وی گفت کلیه واحدهای نانوایی سطح شهر مشهد موظف به خریداری و تامین آرد مورد نیاز خود در قبل از اتمام سال می باشند تا در ایام نوروز و تعطیلات با معضل و کمبودی مواجه نشوند ، همچنین کارخانجات آرد سازی استان نیز قبل از فرارسیدن نوروز و تعطیلات عید نسبت به خرید گندم و تولید و انباشت آرد اقدام خواهند نمود.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 از تشدید نظارت و بازرسی واحدهای نانوایی توسط اکیپ بازرسی نانوائی ها خبر داد و گفت : در ایام نوروز کارکنان این شرکت نیز به صورت فوق العاده جهت ارائه خدمت به زائرین و مجاورین در محل کار خود حضور خواهند داشت.

وی گفت : یکی دیگر از نقاط قوت خدمت رسانی استان خراسان رضوی در تامین نان زائرین در کنار نانواهای گرانقدر بهره گیری از کارخانجات نان صنعتی است که این واحدها نیز در این ایام با پخت ویژه و توزیع نان بسته بندی به ارائه خدمات خواهند پرداخت.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 در پایان از اجرای سنت حسنه و دیرینه خانه تکانی در بین واحدهای نانوائی شهر خبر داد و گفت : تنظیف محیط کار و ابزار آلات تولید خمیر و نان ، تعویض البسه و تحول در رفتار با تکیه بر مشتری مداری از مهمترین اقداماتی است که در راس امور داخلی نانوائی های مشهد در ایام نوروز قرار گرفته است.

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس