کمينه  
دوشنبه, آبان 20, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
تشکیل کمیته ویژه برگزاری ایام الله دهه فجر  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

 

تشکیل کمیته ویژه برگزاری ایام الله دهه فجر

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 : ایرج حسن پور مدیر عامل این شرکت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار کبیر نظام مقدس جمهوری اسلامی و شهدای والا مقام انقلاب و 8 سال جنگ تحمیلی ضمن تاکید بر برگزاری باشکوه برنامه های این دهه گفت: گرامیداشت یاد و خاطره و جانفشانی و از خود گذشتگی های شهدای گلگون کفن انقلاب و جنگ تحمیلی ادای دینی است که بر همه مسئولین و مردم در تمام کشور واجب است.

وی در ادامه به برنامه های مصوب این کمیته برای این ایام گفت: حضور در برنامه 12 بهمن ماه ، دیدار با خانواده معظم شاهد و ایثارگر ، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی با 4 رشته ورزشی در بین بانوان و آقایان ، غبار روبی مزار مطهر شهیدان والامقام بخشی از برنامه های این شرکت در دهه مبارک فجر میباشد.

         حسن پور افزود : برگزاری اختتامیه مسابقات ورزشی و نیز دومین جشنواره غذا ویژه کارکنان این شرکت همراه باحضور یادگاران انقلاب و دفاع مقدس و بیان خاطره آن عزیزان جزو دیگری از برنامه های اتخاذ شده این کمیته میباشد.

وی تاکید کرد: حضور پر شور و منسجم مدیران و کارکنان این شرکت در راهپیمایی دشمن شکن یوم الله 22 بهمن و تجدید عهد و پیمان با آرمانهای مقدس امام راحل و زعیم عالیقدر جهان تشیع حضرت امام خامنه ای (حفظه الله)

و شهیدان حسن ختام برنامه سی و ششمین بهار انقلاب در بهمن ماه 92 در این شرکت میباشد.

 

 

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس