کمينه  
يکشنبه, آذر 17, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
تمهیدات ویژه تامین نان زائرین در پایان ماه صفر  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

 

تمهیدات ویژه تامین نان زائرین در پایان ماه صفر

به گزارش روابط عمومي شركت غله و خدمات بازرگاني منطقه 5، حسنپور مدیر عامل این شرکت ضمن تسلیت ایام سوگواری نبی مکرم اسلام و سلاله پاکش امام حسن (ع)و امام رضا (ع) گفت: به دنبال تشکیل کارگروه ویژه ساماندهی گندم آرد و نان استان و با توجه به سفر حجم عظیمی از عاشقان حریم رضوی به مشهد مقدس تمهیدات ویژه ای در خصوص تولید و توزیع آرد و نان در این ایام اندیشیده شده است.

وی گفت : تمهید و پیش بینی نزدیک به 50  واحد نانوایی در اطراف حرم رضوی با افزایش سهمیه آرد و پخت 24 ساعته جهت دسترسی زائرین گرانقدر به نان تازه در هر موقع از شبانه روز بخشی از این تصمیمات اتخاذ شده می باشد.

حسنپور اضافه کرد: با توجه به محدودیتهای ترافیکی در خصوص حمل و نقل آرد در رینگ اطراف
حریم رضوی با هماهنگی شرکت حمل و نقل بین المللی خلیج فارس ضرورتهای توزیع به موقع آرد در بین واحدهای نانوایی بررسی و اندیشیده شده است.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 همچنین از پیش بینی چند واحد ویژه فروش نان در اطراف حرم خبر داد و گفت: به دنبال هماهنگی های اتخاذ شده در اطراف حرم مطهر حضرت رضا(ع) علاوه بر واحدهای نانوایی  چندین فروشگاه ویژه فروش نان در نظر گرفته شده است که در این ایام به خدمت رسانی خواهند پرداخت.

حسنپور در ادامه ، فعالیت و هماهنگی با واحدهای نان صنعتی و نیز مجتمع های پخت نان در سطح استان را یکی دیگر از تمهیدات ویژه در این ایام عنوان داشت و اضافه کرد : با هماهنگی و پخت این واحدهای نان صنعتی و ومجتمع های انبوه پز نان ، محصولات آنها بصورت بسته بندی در اختیار زائرین و مجاورین حضرت رضا (ع) قرار خواهد گرفت.

وی افزود: علاوه بر همکاری و اعلام امادگی همه جانبه کارخانجات آرد سازی استان ، دیگر نانوائی های شهر مقدس مشهد و استان که در مسیر حرکت زائرین قرار دارند نیز ملزم به خدمت رسانی ویژه در این ایام خواهند شد.

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس