کمينه  
يکشنبه, آذر 17, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
پیشتازی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 در عملیات تخلیه ریلی گندم  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

پیشتازی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 در عملیات تخلیه ریلی گندم

 

تخلیه افزون بر 25 هزار تن گندم طی 370 واگن ظرف مدت دو هفته در سیلوی شهید رواقی مشهد برگ زرینی را از سرعت خدمات رسانی به مردم خراسان رضوی رقم زده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و دمات بازرگانی منطقه 5 : حسنپور مدیر عامل این شرکت طی نشستی در اداره کل گمرک شهرستان مرزی سرخس که با حضور مدیر کل اقتصادی استانداری خراسان رضوی و تنی چند از مسئولین استان برگزار شد گفت: این شرکت توانسته است با بهره گیری از نیروهای مجرب و پرتوان ، با توجه به برودت و سرمای هفته های اخیر و نیز استفاده از پتانسیل اتصال به خطوط ریلی سراسر کشور در سیلوی شهید رواقی مشهد، طی دو هفته افزون بر 25 هزار تن گندم را در غالب 370 واگن بصورت شبانه روزی تخلیه نماید.

وی با بیان اینکه از زمان تحویل هر محموله از واگن ها از طریق گمرک سرخس، انجام آزمایش های کنترل کیفی و استاندارد، ارسال به سیلوی شهید رواقی، تخلیه آنها و در نهایت تحویل به راه آهن و ارسال به سرخس کمتر از 6 روز زمان برده است گفت : این مهم را می توان به عنوان رکوردی در خدمت رسانی و تخلیه گندم و جلوگیری از تحمیل هزینه های دموراژ در کشور عنوان داشت.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 گفت : این شرکت با اتصال به خطوط ریلی سراسر کشور در سیلوی شهید رواقی مشهد ، بهره گیری از باسکول 120 تنی و نیز استفاده از توان تخلیه شبانه روزی تمام تلاش و همت خود را در تامین گندم مورد نیاز استان گمارده است و هیچ گونه کمبودی از این نظر متوجه استان های خراسان نمی باشد .

وی خاطر نشان کرد سیلوی فلزی شهرستان فیروزه نیز به زودی به این پتانسیل تخلیه ریلی و اتصال به راه آهن سراسری کشور افزوده خواهد شد

 

 

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس