کمينه  
سه شنبه, آذر 19, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش در شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش در شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5

همزمان با هفته پژوهش، نمايشگاه دستاوردهاي پژوهشي و تحقيقاتي شركت غله و خدمات بازرگاني منطقه 5 در محل دفتر مركزي اين شركت برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 ، اعضای کارگروه ساماندهی گندم آرد و نان از نمایشگاه هفته پژوهش که در این شرکت و با موضوع نمایش دستاوردهای پژوهشی و تحقیقاتی برگزار شده بود بازدید نمودند.

در این خبر آمده است : نماینده استانداری خراسان رضوی ، نماینده سازمان صنعت معدن و تجارت ، معوانت بهداشت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد مقدس، نمایندگان انجمن صنفی کارخانجات آرد و اتحادیه نانوایان مشهد جزو بادید کنندگان این نمایشگاه بودند.

این خبر می افزاید : بازدید گنندگان ضمن مثبت ارزیابی نمودن اقدامات پژوهشی و خدمت رسانی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 بر لزوم همکاری در راستای فرهنگ سازی مصرف صحیح آرد و نان و فرهنگ سازی استفاده از نان سبوسدار تاکید کردند.

طرح پژوهشي توليد نان با ماندگاري حداقل يك ماه كه در نمايشگاه تخصصي صنعت نان در شهر مقدس رو نمايي شده بود از مهمترین عناوين تحقيقاتي اين شركت بود كه در نمايشگاه جهت بازديد ارائه شده بود.

كتب، جزوات و بروشورهاي فرهنگ سازي و اطلاع رساني از ديگر عناويني بود كه جهت بهره برداري مراجعين و بازديدكنندگان در اين نمايشگاه عرضه شد.

گفتني است طرح پژوهشي ارائه فرمولاسيون توليد نان يكي از مهمترين دستاوردهاي اين شركت است كه براي اولين بار با بهره گيري از تجربه كه براي اولين بار در كشور به نام شركت غله و خدمات بازرگاني به ثبت رسيده است.

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس