کمينه  
دوشنبه, آبان 20, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
توان تخلیه روزانه 1550 تن گندم از طریق خطوط ریلی در سیلوی مشهد  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

توان تخلیه روزانه 1550 تن گندم از طریق خطوط ریلی در سیلوی مشهد

سیلوی شهید رواقی مشهد با بهره گیری از خطوط و باسکول ریلی ،توان تخلیه روزانه افزون بر 1550 تن گندم را برخوردار است.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 ؛ مدیر عامل این شرکت گفت :  مجتمع سیلوی شهید رواقی مشهد با توجه به همجواری واتصال با خطوط راه آهن سراسری کشور و بهره گیری از باسکول و حفره تخلیه ریلی توان تخلیه روزانه 1550 تن گندم را دارا میباشد.

حسنپور گفت: شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 در مشهد مقدس با دو سیلوی بتنی و ظرفیتی بالغ بر 136 هزار تن ضمن استفاده از کادری متخصص در کنترل کیفی و همچنین بهره گیری از سیستم های حفاظتی از دسترنج کشاورزان استانهای خراسان ضمن استفاده از این خطوط ریلی از باسکول 120 تنی ریلی نیز به منظور تسهیل در عملیات تخلیه گندمهای وارداتی به استان و این سیلو برخوردار است.

وی افزود : استاندارد خطوط ریلی، تجهیز حفره های تخلیه ، بهره گیری از تکنولوژی نوین در باسکول ریلی ونیز برخورداری از یدک کش 5/6 تنی بخشی از توان تخلیه ریلی این شرکت در مشهد مقدس می باشد.

حسنپور اضافه کرد: طی 10 روز اخیر به دنبال انجام عملیات واردات به سیلوی شهید رواقی مشهد از طریق خطوط ریلی افزون بر 22هزار تن گندم باسکول و تخلیه شده است.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 اضافه کرد: برخورداری از توان تخلیه ریلی تنها به مشهد مقدس اختصاص ندارد و به زودی سیلوی فلزی شهرستان فیروزه نیز به خطوط ریلی راه آهن سراسری کشور متصل خواهد شد.

گفتنی است عملیات تخلیه گندم در سیلوی رواقی مشهد بصورت شبانه روزی از طریق خطوط ریلی همچنان ادامه دارد.

 

 

 

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس