کمينه  
جمعه, آذر 15, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
تولید و عرضه 3300 تن شکر سفید در کارخانجات قندو شکر استان  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

با هدف اجرای سیاستهای تنظیم بازار توسط شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5

تولید و عرضه 3300 تن شکر سفید در کارخانجات قندو شکر استان

 

 

 

طی 6 ماهه ابتدایی سال جاری نزدیک به 3 هزار و 300 تن شکر سفید در کارخانجات قند و شکر استان تولید و روانه بازار مصرف شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 ، حسنپور مدیر عامل این شرکت گفت : از ابتدای سال جاری بالغ بر 27 هزار و 110 تن شکر خام وارداتی با بهره گیری از توان بخش خصوصی در کارخانجات قند و شکر  بخش خصوصی تصفیه و تبدیل شده است.

وی افزود : در نتیجه تصفیه و تبدیل این میزان شکر خام تا کنون 3 هزار و 300 تن شکر سفید تولید و در راستای اجرای سیاستهای تنظیم بازار استان روانه بازار شده است.

وی با بیان اینکه استان از منابع شکر خام و شکر مصرفی قابل اطمینانی برخوردار است ، افزود : در نیمه ابتدایی سال جاری قریب به 117 هزار تن شکر سفید روانه بازار شده که با عنایت به موجودی قابل اطمینان شکر خام و شکر سفید مصرفی استان ، تزریق آن به بازار در مواقع مقتضی همچنان ادامه خواهد داشت.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 ضمن اشاره به توان بالای بخش خصوصی در کارخانجات قند و شکر استان در تولید و تصفیه شکر گفت: این مهم در کنار تنظیم بازار توانسته برای افزون بر 2000 نفر اشتغالزایی در بر داشته باشد

 

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس