کمينه  
يکشنبه, آذر 17, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
بازديد مدير كل پدافند غير عامل استانداري خراسان رضوي از مجتمع سيلوي شهيد رواقي مشهد  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

بازديد مدير كل پدافند غير عامل استانداري خراسان رضوي از مجتمع سيلوي شهيد رواقي مشهد

 

            همزمان با هفته پدافند غير عامل، مدير كل این حوزه در استانداري خراسان رضوي از مجتمع سيلوي شهيد رواقي شركت غله و خدمات بازرگاني منطقه 5 بازديد كرد.

          به گزارش روابط عمومي شركت غله و خدمات بازرگاني منطقه 5، همزمان با هفته پدافند غير عامل، ناصحي مدير كل پدافند غير عامل استانداري خراسان رضوي از مجتمع سيلوي شهيد رواقي، استحكامات، تاسيسات پدافندي، آتش نشاني و ديگر عوامل دخيل در پيشگيري از حوادث غير مترقبه این شرکت بازديد كرد.

          اين خبر مي افزايد: مجتمع سيلوهاي شهيد رواقي مشهد با ظرفيتي معادل 130 هزارتن سالانه محل
ذخيره سازي دسترنج كشاورزان و گندمكاران خراسان رضوي مي باشد كه با بهره گيري از نيروهاي كارآزموده و مجرب و نيز تاسيسات و فناوري هاي نوين در امر پدافند غير عامل از ايمني قابل اطميناني برخوردار است.

          بهره گيري از سيستم آتش نشاني هوشيار و نيز استفاده از تاسيسات كنترل دما و سنسورهاي هوادهي و همچنين امكان دوران گندم در سيلوهاي گندم، بخشي از اقداماتي است كه در راستاي كنترل كيفيت و نيز حوزه پدافند غير عامل صورت مي گيرد.

          در اين خبر آمده است: حراست و نگهباني از دسترنج كشاورزان خراسان رضوي با توان بالفعل نيروهاي فنی و کار آزموده و خدوم شركت از جمله مهمترين سياستهاي خدمات رساني به مردم شريف اين استان مي باشد.

 

 

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس