کمينه  
يکشنبه, آذر 24, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
پرداخت 100 درصدی مطالبات گندمکاران خراسان رضوی  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

پرداخت 100 درصدی مطالبات گندمکاران خراسان رضوی

با نزدیک شدن به پایان فصل خرید تضمینی گندم مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 از پرداخت 100 درصدی مطالبات و وجوه گندمکاران خراسان رضوی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5؛ حسنپور مدیر عامل و رئیس هیات مدیره این شرکت با اعلام اینکه از ابتدای فصل خرید تضمینی گندم تا کنون نزدیک به 235 هزار تن گندم مازاد بر نیاز گندمکاران خریداری و ذخیره سازی شده است گفت: عملیات خرید گندم از ابتدای خرداد ماه سال جاری با تمهید و پیش بینی بیش از 30 مرکز و کمسیون خرید در سطح استان آغاز شد که تا کنون ادامه داشته است.

وی با بیان اینکه در سال جاری حداکثر مکانیزم های حمایتی از کشاورزان اندیشیده و اجرائی شد تا کشاورزان دسترنج خویش را به مراکز خرید دولتی ارائه دهند افزود : بخشی از این اقدامات، تغییر و افزایش قیمت و بخش دیگری از آن پرداخت جایزه پاکی بوده است که با توجه به این دو محور میانگین قیمت پرداخت شده به گندمکاران در ازای هر کیلو گندم بالغ بر 8100 ریال بوده است.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 در خصوص پرداخت مطالبات کشاورزان با توجه به تغییر قیمت گندم در سال جاری نیز گفت : در حال حاضر 100 درصد مطالبات کشاورزان پرداخت شده است  که این خود مبلغی معادل 1 هزار و 890 میلیارد ریال را شامل می شود .

حسنپور همچنین به خرید همزمان گندم در سال گذشته اشاره و درخصوص افزایش میزان خرید در سال جاری گفت :خرید همزامان در سال گذشته بیش از 40 هزار تن بود که در سال جاری  با افزایش نزولات اسمانی و تلاش و سخت کوشی گندمکاران عزیز خطه خورشید شاهد افزایش بالغ بر 5/5 برابری خرید گندم در سطح استان بوده ایم

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس