کمينه  
يکشنبه, آذر 24, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
تمهیدات ویژه استقبال از زائرین در دهه کرامت.  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

تمهیدات ویژه استقبال از زائرین در دهه کرامت.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله وخدمات بازرگانی منطقه 5 ؛ مدیر عامل این شرکت با بیان این خبر گفت : با توجه به حجم عظیمت زائرین و دل شیفتگان حضرت رضا (ع ) به شهرمشهد مقدس طی دهه کرامت تمهیدات ویژه ای در این خصوص اندیشیده شده است که ازآن جمله میتوان به تمهید افزون بر 90 واحد نانوائی در رینگ حرم مطهر رضوی با ساعت پخت نا محدود و تزریق آرد فوق العاده به این واحد ها اشاره کرد.

حسنپور نصب کیوسک و چادرهای توزیع نان بسته بندی در اطراف حرم رضوی را از دیگر اقدامات این شرکت در دهه کرامت جهت استقبال از زائرین عنوان داشت و افزود: در این راستا با مجتمع های نان مسقر دردیگر نقاط مشهد نیز هماهنگی های لازم جهت تولید نان و عرضه آن در بسته بندی های بهداشتی از طیق کیوسک ها وچادر های توزیع نان صورت گرفته است .

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 افزود : کنترل و نظارت دقیق بر تامین و توزیع نان مرغوب با کیفیت و بهداشتی از دیگر مصوباتی است که در این راستا اندیشیده و اجرائی شده است .

وی گفت با توجه به حجم ترافیک در اطراف حرم مطهررضوی اخذ مجوز جهت تردد خودروهای محل آرد از دیگر مباحثی است که در این ایام چاره اندیشی و اجرائی گردیده است .

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5  همچنین به آمادگی شهرستانهی منتهی به شهر مقدس مشهد در استقبال از زائرین خبر داد و اضافه کرد : بخشی از این تمهیدات از قبیل آماده سازی برای نانوائی های در طول مسیر و تزریق آرد فوق العاده نیز به شهرستانهایی نظیر سبزوار، نیشابور، قوچان ،گناباد ،تربت حیدریه نیز ابلاغ و اجرائی شده است.

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس