کمينه  
سه شنبه, آذر 19, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
تشکیل کمیته ویژه برگزاری دهه کرامت  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

  تشکیل کمیته ویژه برگزاری دهه کرامت 

همزمان  با فرا رسیدن دهه کرامت کمیته ای متشکل از مدیران ستادی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 با هدف هر چه با شکوهتر بر گزار شدن این دهه در این شرکت تشکیل شد .

  به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 : همزمان با فرا رسیدن دهه کرامت ایام میلاد با سعادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س ) و میلاد مسعود حضرت رضا( ع )  و به منظور هر چه بهتر برگزار شدن مرسمات این دهه مبارک در سطح استان و منطقه کمیته ای متشکل از مدیر عامل ، اعضای هیات مدیره ، مدیران ستادی و امام جماعت این شرکت برگزار شد .

در این جلسه حسنپور مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 ضمن تبریک فرا رسیدن این اعیاد با بیان اینکه دهه کرامت و برگزاری جشن ها و بزرگداشت این ایام مختص مشهد و بارگاه منور رضوی نیست افزود: کارکنان شاغل در این شرکت بعنوان خادمین حوزه گندم ، آرد و نان حضرت رضا ( ع ) در سطح استان و مشهد مقدس بر خود لازم می دانند که با برگزاری هر چه با شکوهتر این ایام پر خیر و برکت  ارادت قلبی و لسانی خویش را به ساحت مقدس آن امام رئوف و زائرین و مجاورین حضرتش ابراز دارند .

 وی تبیین سیره منور رضوی ، ایجاد نشاط و برگزاری جشن و سرور را بخشی از وظایف این کمیته بر شمرد.

 گفتنی است : برگزاری و قرائت روزانه صلوات خاصه حضرت رضا ( ع )، برگراری مسابقه فرهنگی، اردوهای تفریحی و زیارتی و همچنین تشرف به بارگاه قدسی رضوی بخشی از برنامه های اجرائی این کمیته در دهه کرامت می باشد.

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس