کمينه  
دوشنبه, آبان 20, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
افزایش 180 هزار تنی خرید گندم در خراسان رضوی  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

افزایش 180 هزار تنی خرید گندم در خراسان رضوی

          به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 ؛ حسن پور مدیر عامل این شرکت در خصوص خرید گندم در استان خراسان رضوی گفت : استان خراسان رضوی با افزایش 180 هزار تنی خرید گندم نسبت به خرید همزمان در سال گذشته توانسته است تا کنون افزون بر 222 هزار تن از دسترنج گندکاران گرانقدر این استان را خریداری و ذخیره سازی نماید.

وی افزود : این میزان خرید گندم در  بیش از 30 مرکز وکمسیون خرید در سطح استان و  در غالب 28 هزار و 250 محموله صورت گرفته  است.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 در خصوص خرید گندم در  دیگر استان های خراسان شمالی و جنوبی نیز گفت: عملیات خرید تضمینی گندم در استان خراسان شمالی با 98  هزار تن و در خراسان جنوبی با خریدی نزدیک به 3000 تن گندم همراه بوده است که کماکمان نیز ادامه دارد.

حسن پور در ادامه با بیان اینکه تا کنون بالغ بر 90در صدمطالبات کشاورزان پرداخت شده است افزود : مابقی بدهی دسترنج کشاورزان گرانقدر بعلاوه مابه التفاوت نرخ خرید تضمینی گندم به مرور در حال پرداخت می باشد.

وی تاکید کرد : عملیات خرید تضمینی تا زمانیکه گندم برای تحویل نزد کشاورزان موجود باشد ، مراکز و کمسیون های خرید در سرتا سر استان فعال و آماده دریافت و ذخیره آن می باشند.

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس