کمينه  
يکشنبه, آذر 17, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
خرید بالغ بر 175 هزار تن گندم ازگندمکاران خراسان رضوی  

اخبار عمومی

 

خرید بالغ بر 175 هزار تن گندم ازگندمکاران خراسان رضوی

از ابتدای فصل خرید تاکنون بالغ بر 175 هزار تن گندم توسط مراکز و کمیسیونهای خرید تضمینی گندم دولتی و کارخانجات آرد بخش خصوصی از کشاورزان خراسان رضوی خریداری شده است .

به گزارش روابط عمومی شرکت غله وخدمات بازرگانی منطقه 5 : ایرج حسنپور مدیر عامل این شرکت ضمن اعلام این خبر افزود : این شرکت از ابتدای فصل خرید به منظور خدمات رسانی هر چه بهتر به گندمکاران با تمهید و پیش بینی افزون بر 50 مرکز و کمیسیون خرید و بهره گیری از توان انباری شرکتهای تعاونی روستایی در سراسر استان و پراکنش مناسب توانسته است افزون بر 175 هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان را خریداری و ذخیره سازی نماید.

حسن پور درخصوص خريد گندم توسط بخش خصوصي گفت:  بخش خصوصي و كارخانجات آرد نيز توانسته اند تاكنون افزون بر 30هزار تن گندم خريداري نمايند. 

وی با بیان به اینکه خرید سال جاری افزایشی 5/4 برابری نسبت به خرید همزمان در سال گذشته را نشان می دهد افزود: روند خرید گندم در خراسان رضوی تا پایان شهریور ماه و تا هر زمانیکه گندم برای تحویل به مراکز خرید وجود داشته باشد ادامه خواهد داشت

حسن پور درخصوص وجه پرداختی به کشاورزان نیز گفت : تا کنون بالغ بر 1190 میلیارد ریال از وجوه گندم کشاورزان به حساب ایشان واریز گردیده است . 

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 ابرازامیدواری کرد:با تصویب و ابلاغ افزایش قیمت خرید تضمینی گندم کشاورزان با بستن راه دلالان دست سود جویان را کوتاه و خود نسبت به تسليم دسترنج  خویش به مراکز خرید دولتی اقدام نمایند. 

 

 

 

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس