کمينه  
يکشنبه, آذر 24, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
بازدید استاندار از مراکز خرید گندم خراسان رضوی  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

بازدید استاندار از مراکز خرید گندم خراسان رضوی

استاندار خراسان رضوی طی  سفر به شهرستان فریمان از مرکز خرید تضمینی گندم این شهرستان  بازدید و از روند خرید در سطح استان و فعالیتهای شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 از نزدیک جویا شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 : فروزانمهر استاندار خراسان رضوی طی سفر به شهرستان فریمان از مرکز خرید تضمینی گندم مستقر در کارخانه آرد قلندر آباد بازدید و از چگونگی مکانیزم خرید ،ذخیره سازی و پرداخت وجوه گندم به گندمکاران بازدید نمود.

در این بازدید ایرج حسن پورمدیرعامل شکت غله و خدمات بازگانی منطقه 5 میزان گندم خریداری شده در آن شهرستان  را افزون بر15 هزار 500 تن اعلام داشت و درخصوص خرید گندم در سطح استان گفت : در استان خراسان رضوی تاکنون نزدیک به 150 هزارتن گندم بصورت تضمینی از کشاورزان خریداری و در مراکز ذخیره سازی استاندارد استان ذخیره سازی شده است.

وی با بیان اینکه میزان وجه گندم خریداری شده از  کشاورزان عزیز بالغ بر یک هزار میلیارد ریال بوده است ، اضافه کرد:  وجوه گندم خریداری شده طی 24 ساعت به حساب گندمکاران گرانقدر واریز خواهد شد.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5ضمن بازدید استاندار خراسان رضوی همچنین به خرید گندم توسط بخش خصوصی اشاره کرد و افزود : باتوجه به سیاستهای دولت در راستای برون  سپاری و ورود  مستقیم بخش خصوصی به این امر تاکنون بالغ بر24 هزار تن نیزتوسط کارخانجات  آرد و بخش خصوصی خریداری و ذخیره سازی شده است.

 

 

 

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس