کمينه  
دوشنبه, آبان 20, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
راه اندازي سامانه فروش يكپارچه آرد در مشهد مقدس  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

راه اندازي سامانه فروش يكپارچه آرد در مشهد مقدس

 

به دنبال بهره گيري درديگر شهرستانهاي استان خراسان رضوي،سامانه فروش يكپارچه آرد در مشهدمقدس بارگيري و آغاز به فعاليت نموده است.

        به گزارش روابط عمومي شركت غله و خدمات بازرگاني منطقه 5، حسن پور مدير عامل اين شركت ضمن اعلام بارگيري و آغاز فعاليت سامانه فروش يكپارچه آرد در شهر مشهد، امكان ايجاد اصلاح الگوي مصرف با توجه به اطلاعات و بهره گيري از آن در سال حماسه اقتصادي را به عنوان يكي از مهمترين اهداف راه اندازي اين سامانه عنوان كرد و افزود: ايجاد اين سامانه ضمن كوتاه نمودن زمان ارائه خدمات در حوزه آرد و نان اين حق و امكان به نانوايان گرانقدر مي دهد تا با مراجعه به سامانه، آرد مورد نياز خود را از هر كارخانه آرد در سطح استان تمهيد و خريداري نمايد.

        وي  افزود: امكان نظارت مستمر بر عملكرد نقش آفرينان حوزه آرد و نان توسط بخشهاي نظارتي دولتي و خصوصي و همچنين حذف دلالان و سودجويان از اين چرخه از ديگر اهدافي است كه در راه اندازي سامانه فروش يكپارچه آرد مورد نظر مسئولين مي باشد.

        مدير عامل شركت غله و خدمات بازرگاني منطقه 5، جلوگيري از خروج آرد از شبكه مصرف و نظارت بر توليد با مديريت بخش خصوصي را بخش ديگري از اهداف ايجاد سامانه فروش يكپارچه آرد توصيف كرد.

        حسن پور درخصوص مكانيزم فروش آرد توسط اين سامانه توضيح داد: نانوايان عزيز بايد هر ماه طي سه مرحله با مراجه به شعب پست بانك و برخي دفاتر پيشخوان دولت نسبت به انتخاب آرد از كارخانه مورد نظر پرداخت وجه و خريد آرد اقدام نمايند.  

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس