EN
۱۴۰۰/۰۱/۲۲

فصل خرید تضمینی مهمترین فرصت برای پشتیبانی از تولید گندم

فصل خرید تضمینی گندم و دانه های روغنی بهترین فرصت برای تحقق فرمان مقام معظم رهبری و شعار اقتصادی سال جاری در پشتیبانی از تولید است.

فصل خرید تضمینی مهمترین فرصت برای پشتیبانی از تولید گندم
فصل خرید تضمینی گندم و دانه های روغنی بهترین فرصت برای تحقق فرمان مقام معظم رهبری و شعار اقتصادی سال جاری در پشتیبانی از تولید است.
به گزارش روابط عمومی ادره کل غله و خدمات بازرگانی خراسان رضوی ؛ حمیدرضا نوری مدیر کل این اداره در نخستین جلسه ستاد خرید تضمینی گندم و دانه های روغنی در سال 1400 که با حضور مدیران ستادی و مدیران ادارات غله در شهرستان های استان برگزار شد گفت : فصل خرید تضمینی گندم و دانه های روغنی بهترین فرصت برای تحقق فرمان مقام معظم رهبری و شعار اقتصادی سال جاری در حمایت و پشتیبانی از تولید و رفع موانع است.
وی ادامه داد: پشتیبانی از تولید و پتانسیل هایی که در هر شهرستان وجود دارد و نیز کمک در چهارچوب قوانین و مقررات و رفع موانع تولید با حسن نیت یکی از مهمترین موضوعاتی است که مدیران در ستاد و شهرستان ها باید مد نظر خود قرار دهند .
وی همکاری همه جانبه با دیگر دستگاه های اجرائی و نظارتی در شهرستان ها را یکی دیگر از اقدامات پیش روی مدیران دانست و افزود : هماهنگی با فرمانداران و دیگر نهادهای دخیل در امر خرید تضمینی باعث تسریع و سهولت بخشی در اجرای این عملیات بزرگ اقتصادی در استان خواهد شد.
مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خراسان رضوی در ادامه گفت : بازدید از مزارع و مراکز خرید و اندیشیدن تمهیدات ویژه برای مراکز خرید ، هماهنگی کامل جهت بهره گیری از سامانه پهنه بندی و بازدید مستمر از کارخانجات آرد و روغن کشی قبل از آغاز فصل خرید تضمینی از جمله برنامه هایی  است که باید صورت پذیرد.
نوری در پایان به اشاره به همه گیری ویروس کرونا و ادامه این مشکل تا آغاز فصل خرید تضمینی گندم و دانه های روغنی گفت : رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و جلوگیری از تردد های غیر ضروری و رعایت کامل فاصله گذاری اجتمای و نیز برخورداری از وسایل و لوازم بهداشتی از دیگر تمهیداتی است که برای هر مرکز خرید تضمینی اندیشیده شود.
گفتنی است در سال جاری بیش از 55 مرکز و کمسیون خرید تضمینی در سطح استان به خدمت رسانی به کشاورزان مشغول خواهند بود .


منبع : اداره کل غله استان خراسان
تعداد بازدیدها : ۳۶۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان خراسان رضوی می باشد